Typ spoločenstva:   Rímskokatolícka cirkev  Evanjelická cirkev a.v.  Adventisti siedmeho dňa  Apoštolská cirkev  Bratská jednota Baptistov  Cirkev Bratská  Sedevacantists  Bratstvo sv. Pia X  Mariavits  Tradiční katolíci  Starokatolíci  Polish National Catholics  Gréckokatolícka cirkev  Pravoslávna cirkev  Židovská náboženská obec  Islamské  Iné
 Krajina:  Austrália  Česká republika  Dánsko  Ekvádor  Francúzsko  Holandsko  Írsko  Kanada  Maďarsko  Nemecko  Nový Zéland  Poľsko  Rakúsko  Ruská federácia  Slovensko  Taliansko  Ukraina  USA  Veľká Británia

Zoznam spoločenstiev a stretnutí je zatiaľ neúplný
Prosím príjmite naše ospravedlnenie za prípadné nepríjemnosti
Posledná zmena:   2017--0-1-

    Ďalej
   Vašim kritériám vyhovujú nasledujúce spoločenstvá (638)  
1. Allerheiligen  Nemčina  Frankfurt am Main / Ostend / DEU 
2. Allerheiligste Dreifaltigkeit  Nemčina  Frankfurt am Main / DEU 
3. Alt-katholische Kirchengemeinde  Nemčina  Hamburg / DEU 
4. Apoštolská cirkev Bratislava  Slovenčina  Bratislava / SVK 
5. Asamkirche - St. Johann Nepomuk  Nemčina  München / DEU 
6. Bartholomäus  Nemčina  Frankfurt am Main / Zeilsheim / DEU 
7. Bazilika sv. Egídia  Slovenčina  Bardejov / SVK 
8. Bishop Daniel Lytle Dolan  Latinsky  / USA 
9. BJB Revúcka Lehota  Slovenčina  Revúca / SVK 
10. Blumentál - Kostol Nanebovzatia Panny Márie  Slovenčina  Bratislava / I. obvod / SVK 
11. Božského Srdca (Jezuiti)  Slovenčina  Košice / Sever / SVK 
12. Bratrstvo sv. Pia X - FSSPX  Latinsky  Praha / Praha - Chodov Chodovská tvrz. / CZE 
13. Bürgersaalkirche  Nemčina  München / Fußgängerzone / DEU 
14. Chiesa di Santa Barbara Megalomartire  Taliančina  Alghero (SS) / ITA 
15. Chrám Povýšenia vznešeného a životodarného kríža  Cikrevnoslovančina  Bratislava / SVK 
16. Christ König  Nemčina  Süderbrarup / DEU 
17. Christ König  Nemčina  Frankfurt am Main / Praunheim / DEU 
18. Christ König  Nemčina  Kiel / Neumühlen- Dietrichsdorf / DEU 
19. Christ the King - Traditional Roman Catholic Church  Latinsky  Lisbon / USA 
20. Christkönig  Nemčina  Uetersen / DEU 
21. Christus Erlöser  Nemčina  Preetz / DEU 
22. Christus König  Nemčina  Marne / DEU 
23. Christus König  Nemčina  Husum / DEU 
24. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Bystrzyca Kłodzka / POL 
25. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Lubin / POL 
26. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Łódź / POL 
27. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Gdańsk / POL 
28. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Kętrzyn / POL 
29. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Zabrze / POL 
30. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Legnica / POL 
31. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Lubsko / POL 
32. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Kędzierzyn-Koźle / POL 
33. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Ruda Śląska / POL 
34. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Barlinek / POL 
35. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Trzebinia / POL 
36. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Kłodzko / POL 
37. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Kostrzyń nad Odrą / POL 
38. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  / POL 
39. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Gliwice / POL 
40. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Leszno / POL 
41. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Polkowice / POL 
42. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Jawor / POL 
43. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Przemków / POL 
44. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Rzuchowa / POL 
45. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Bielsko-Biała / POL 
46. Chrześcijańska Wspólnota Zielonoświątkowa  Polština  Nidzica / POL 
47. Cirkevná obec Starokatolíckej cirkvi v CB  Slovenčina  Bratislava / SVK 
48. Cirkevný zbor Hrachovo  Slovenčina  Hrachovo / SVK 
49. Cirkevný zbor Ružomberok  Slovenčina  Ružomberok / SVK 
50. Čuňovo  Slovenčina  Bratislava / Čuňovo / SVK 
51. Dalum Kloster  Dánčina  Odense SV / DNK